Newseria
Aktualna oferta pracy

Wydawca serwisu Newseria Innowacje

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie i publikacja codziennego wydania serwisu Newseria Innowacje
  • współpraca z pozostałymi serwisami Agencji Informacyjnej Newseria
  • wyszukiwanie ciekawych tematów naukowo-technologicznych
  • opracowywanie koncepcji wywiadów
  • przeprowadzanie wywiadów ze specjalistami z branży
  • redagowanie tekstów

Nasze oczekiwania:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku dziennikarz lub wydawca
  • bardzo dobra znajomość tematyki technologicznej
  • terminowość i sumienność
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Tryb pracy: stacjonarna
Miejsce pracy: siedziba firmy - Warszawa, Praga Południe, ul. Grochowska 306
Poziom stanowiska: specjalista
Rodzaj umowy: umowa o pracę / kontrakt B2B / umowa na zastępstwo
Wymiar pracy: pełen etat

Aplikacje prosimy kierować na: praca|newseria.pl| |praca|newseria.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych  w celu rekrutacji przez Newseria Sp. z o.o., ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa, które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania.

Pełna treść klauzuli RODO

Newseria Agencja Informacyjna

Agencja informacyjna Newseria jest największą prywatna agencją prasową w Polsce, która dostarcza dla mediów multimedialne treści w postaci: wideo, audio, depesz, zdjęć, transkrypcji wypowiedzi.

Współpracuje ona ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi, prasą oraz portalami internetowymi.

Newseria prowadzi trzy wyspecjalizowane serwisy informacyjne: gospodarczy – Newseria Biznes, technologiczny i naukowy – Newseria Innowacje oraz lifestylowy – Newseria Lifestyle.

Rozmówcami redakcji agencji informacyjnej Newseria są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm, analitycy, eksperci rynku oraz przedstawiciele świata kultury.