Newseria
Aktualna oferta pracy

Ekipa reporterska (reporter i operator kamery)

Poszukujemy do współpracy profesjonalnych ekip reporterskich (reporter i operator kamery) w:

  • Katowicach
  • Szczecinie
  • Trójmieście
  • Olsztynie
  • Poznaniu
  • Zielonej Górze
  • Bydgoszczy
  • Toruniu
  • Białymstoku
  • Wrocławiu
  • Opolu
  • Rzeszowie
  • Krakowie
  • Lublinie

Zakres obowiązków:

  • realizacja umówionych przez redakcję wywiadów przed kamerą (setki i przebitki) na podstawie przesłanego biefa

Nasze oczekiwania:

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy reporterskiej i operatora kamery
  • doświadczenie w przygotowywaniu materiałów telewizyjnych, newsowych
  • własny sprzęt: kamera - Full HD, 1920x1080, bez przeplotu 1080p (progressive), H264 / minimum Sony FS5 lub podobna, mikrofon lub mikroport, oświetlenie led, statyw
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego

Poziom stanowiska: specjalista
Rodzaj umowy: umowa o dzieło / kontrakt B2B
Wymiar pracy: dorywcza

Aplikacje prosimy kierować na: praca|newseria.pl| |praca|newseria.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych  w celu rekrutacji przez Newseria Sp. z o.o., ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa, które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania.

Pełna treść klauzuli RODO

Newseria Agencja Informacyjna

Agencja informacyjna Newseria jest największą prywatna agencją prasową w Polsce, która dostarcza dla mediów multimedialne treści w postaci: wideo, audio, depesz, zdjęć, transkrypcji wypowiedzi.

Współpracuje ona ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi, prasą oraz portalami internetowymi.

Newseria prowadzi trzy wyspecjalizowane serwisy informacyjne: gospodarczy – Newseria Biznes, technologiczny i naukowy – Newseria Innowacje oraz lifestylowy – Newseria Lifestyle.

Rozmówcami redakcji agencji informacyjnej Newseria są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm, analitycy, eksperci rynku oraz przedstawiciele świata kultury.