Newseria
Aktualna oferta pracy

Redaktor / dziennikarz – artykuły o tematyce biznesowej (praca zdalna)

Poszukujemy osoby, która:

  • świetnie orientuje się w tematach związanych z biznesem i ekonomią
  • potrafi w sposób prosty pisać o skomplikowanych zjawiskach gospodarczych
  • posiada umiejętność researchu danych

Zakres obowiązków:

  • przygotowywania depesz informacyjnych z zakresu biznesu

Nasze oczekiwania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku dziennikarza ekonomicznego
  • bardzo dobra znajomość tematyki biznesowej
  • samodzielność i kreatywność

Tryb pracy: zdalna
Poziom stanowiska: specjalista
Rodzaj umowy: umowa o dzieło / B2B
Wymiar pracy: dorywcza

Aplikacje prosimy kierować na: praca@newseria.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych  w celu rekrutacji przez Newseria Sp. z o.o., ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa, które przekazuję dobrowolnie zastrzegając sobie prawo ich sprawdzania i poprawiania.

Pełna treść klauzuli RODO

Newseria Agencja Informacyjna

Agencja informacyjna Newseria jest największą prywatna agencją prasową w Polsce, która dostarcza dla mediów multimedialne treści w postaci: wideo, audio, depesz, zdjęć, transkrypcji wypowiedzi.

Współpracuje ona ze stacjami telewizyjnymi i radiowymi, prasą oraz portalami internetowymi.

Newseria prowadzi trzy wyspecjalizowane serwisy informacyjne: gospodarczy – Newseria Biznes, technologiczny i naukowy – Newseria Innowacje oraz lifestylowy – Newseria Lifestyle.

Rozmówcami redakcji agencji informacyjnej Newseria są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm, analitycy, eksperci rynku oraz przedstawiciele świata kultury.