Wszystkie newsy

Serwisy informacyjne Newserii

Prowadzimy trzy wyspecjalizowane serwisy informacyjne:

Newseria Biznes
Newseria Lifestyle
Newseria Innowacje
 

Newseria Biznes. To najważniejsze informacje ze świata biznesu, ekonomii, prawa oraz technologii.

Newseria Lifestyle. To serwis, w ramach którego codziennie dostarczane są newsy ze świata show-biznesu, a także te dotyczące m.in. mody, zdrowia czy urody.

Newseria Innowacje.

W tym serwisie publikowane są newsy ze świata nowych technologii, oprogramowania, elektroniki użytkowej, czy osiągnięć dotyczących nauki. Wszystko w dość szerokim ujęciu jakim są innowacje.

 
Newseria
Informacje o agencji

Dla świata informacje, to wszystko co można zobaczyć, usłyszeć lub przeczytać. Dlatego każda z kilkudziesięciu naszych codziennych depesz to jednocześnie tekst, wizja i dźwięk.

Jesteśmy multimedialną agencją informacyjną, która tworzy depesze dla m.in. stacji radiowych i telewizyjnych, prasy oraz portali internetowych w Polsce i za granicą. Rozmówcami naszych redakcji są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm. Jak również analitycy, eksperci rynku oraz przedstawiciele świata kultury.

Nasz zespół to doświadczeni wydawcy, reporterzy i dziennikarze.

Najlepszy obiekt dla wydarzeń

Centrum Prasowe Newseria to nowoczesne, multimedialne centrum konferencyjne i biznesowe w samym sercu Warszawy, które powstało z inicjatywy agencji informacyjnej Newseria.

Jest to przestrzeń pozwalająca firmom, instytucjom jeszcze lepiej komunikować się ze światem, gdzie kontakt z dziennikarzami i innym uczestnikami wydarzeń odbywa się w wyjątkowo komfortowym, kreatywnym i sprzyjającym spotkaniom miejscu.

Ideą powstania Centrum Prasowego Newseria jest stworzenie innowacyjnego ekosystemu komunikacji na światowym poziomie. 

​Naszym partnerem jest Venture Cafe Warsaw, organizacja non-profit należącą do globalnej sieci Venture Cafe.

Patronaty medialne
Obsługa konferencji prasowych i innych wydarzeń

Newseria oferuje współpracę w zakresie kompleksowej obsługi medialnej wydarzeń. Agencja realizując zleconą obsługę wydarzenia przygotowuje pełny zapis konferencji, a także realizuje wywiady z gośćmi i uczestnikami wydarzenia. Zapewniamy:

  1. Obsługę wideo wydarzeń (biznesowych, promocyjnych, kulturalnych, etc.)
  2. Rejestrację konferencji prasowych, wywiadów i wypowiedzi.
  3. Publikację materiału w dedykowanych serwisach agencji informacyjnej Newseria.

 

Gotowy materiał może zostać przekazany zamawiającemu lub udostępniony w dedykowanych serwisach agencji informacyjnej Newseria.

Ostatnie realizacje. Zapraszamy do obejrzenia

Biuro prasowe Newserii Biznes

2024-04-10Co piąty Polak uważa, że 4-dniowy tydzień pracy zmniejszy naszą produktywność Strona główna
Co piąty Polak uważa, że 4-dniowy tydzień pracy zmniejszy naszą produktywność
Niemal co dziesiąty ankietowany twierdzi, że Polacy nie pracują zbyt wiele, a co trzeci uważa, że 4-dniowy tydzień pracy w żaden sposób nie wpłynie na naszą produktywność w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.
2024-04-10CEVA Logistics przedłuża kontrakt z Marelli Aftermarket
CEVA Logistics przedłuża kontrakt z Marelli Aftermarket
Do klientów CEVA Logistics należy Marelli Aftermarket, jeden z globalnych liderów niezależnego rynku części zamiennych. CEVA zarządza centrum dystrybucji w Sosnowcu, skąd realizowane są zamówienia dystrybutorów w 24 krajach Europy. Firmy przedłużyły kontrakt na kolejnych 5 lat.
2024-04-10Rola ESG w e-commerce
Rola ESG w e-commerce
Jak wynika z raportu „Odpowiedzialny e-commerce”, ponad połowa kupujących online, wybierając sklep internetowy, bierze pod uwagę to, czy ma do czynienia z firmą odpowiedzialną społecznie.
2024-04-10Marelvi zostaje na dłużej w MLP Bucharest West
Marelvi zostaje na dłużej w MLP Bucharest West
Największy dystrybutor sprzętu elektronicznego i domowego w Rumunii przedłużył umowę najmu ponad 8,1 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Bucharest West.
2024-04-10Leszek Podstawski nowym prezesem Business Centre Sp. z o.o. i wiceprezesem BCC
Leszek Podstawski nowym prezesem Business Centre Sp. z o.o. i wiceprezesem BCC
Business Centre Club z przyjemnością informuje, że Leszek Podstawski objął stanowisko prezesa zarządu w Business Centre Sp. z o.o. – spółce zarządzającej Business Centre Club.

Biuro prasowe Newserii Lifestyle

2024-04-10Ponadczasowe projekty IKEA powracają w pełnym rozkwicie Strona główna
Ponadczasowe projekty IKEA powracają w pełnym rozkwicie
Kwitnące rośliny to nie tylko źródło nektaru i tlenu, ale również piękna dekoracja - kwiaty są także symbolem miłości i przyjaźni.
2024-04-10Podziwiaj wschód słońca pośród monumentalnych rzeźb na górze Nemrut
Podziwiaj wschód słońca pośród monumentalnych rzeźb na górze Nemrut
Szczyt góry Nemrut, z panoramicznym widokiem na rozległe równiny i rzekę Eufrat, jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Türkiye (Turcji), skąd można podziwiać wschód i zachód słońca.
2024-04-10Co piąty Polak uważa, że 4-dniowy tydzień pracy zmniejszy naszą produktywność
Co piąty Polak uważa, że 4-dniowy tydzień pracy zmniejszy naszą produktywność
Niemal co dziesiąty ankietowany twierdzi, że Polacy nie pracują zbyt wiele, a co trzeci uważa, że 4-dniowy tydzień pracy w żaden sposób nie wpłynie na naszą produktywność w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.
2024-04-10Sposób na soft loft. Dom po remoncie projektu Agnieszki Lesiuk
Sposób na soft loft. Dom po remoncie projektu Agnieszki Lesiuk
Dom to nasza oaza i schronienie. Przywiązujemy się do miejsca, z którym łączymy najpiękniejsze wspomnienia. To tu odnajdujemy spokój po ciężkim dniu.
2024-04-10Platige Image prezentuje Game Cinematic Showreel
Platige Image prezentuje Game Cinematic Showreel
Platige Image, polskie studio animacji, mające w swoim portfolio projekty realizowane dla tak kultowych gamingowych tytułów, jak Call of Duty, Resident Evil, Total War, czy God of War prezentuje najnowszy Game Cinematic Showreel.
Baza materiałów wideo do montażu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Patronaty medialne

Obsługa konferencji prasowych oraz innych wydarzeń

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej, nawet najbardziej wymagającej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

 

Usługi

Korzystaj z bezpłatnych funkcjonalności serwisu Newserii

Już dziś połącz się z liderami opinii publicznej dzięki usłudze „Biuro prasowe”. Uruchom ją, aby móc bezpłatnie publikować informacje prasowe na stronach Newserii. Uzyskaj dostęp do dziennikarzy, blogerów, stron internetowych, sieci społecznościowych, dzięki którym dotrzesz ze Swoimi informacjami do odbiorców docelowych.

Usługę można aktywować w panelu użytkownika po zarejestrowaniu się w serwisie.

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.